Wpisy z kategorii ‘Hosting’


Google Earth Google Earth to bardzo ciekawa inicjatywa zaproponowana przez twórców najpopularniejszej wyszukiwarki internetowej. Pozwala ona na wyświetlenie trójwymiarowego modelu kuli ziemskiej oraz przeglądanie zdjęć satelitarnych oraz lotniczych. Program korzysta z treści dostarczanych przez Jane Goodall Institute, US National Park Service, Discovery Networks czy też National Geographic. Mapy prezentowane w Google Earth pochodzą z serwisu Google Maps, dodatkowym atutem Earth jest jednak możliwość wyświetlenia niektórych elementów w 3D oraz możliwość zmiany kąta widzenia w trakcie przeglądania map. Co ciekawe aplikacja umożliwia odbycie krajoznawczej wycieczki samolotem, czy też nakładanie historycznych map na te tradycyjne (aktualne). Program posiada polską wersję językową.

Tagi: , , ,Multimedia Multimedia przeważnie wszystkie już od dawna oddawały się nam w ręce, w ręce ludzi, którzy szukali jakichś dobrych gierek, szukali rozrywki. Nie tylko gry są multimediami, ale także do tego przedziału należy muzyka jak również filmy. Multimedia pojawiają się i rozwijają w dynamicznym tempie. Teraz każdy woli korzystać z multimediów przeważnie w internecie, jeśli nadarza się nam czas wolny.Wiele młodych osób, które jeszcze „nie mają pracy” i nudzą się, zwykle oglądają filmy w popularnym serwisie YouTube, który oferuje przede wszystkim multimedia w formie elektronicznej, teledyski, utwory muzyczne i wiele więcej.Wiele młodych ludzi również lubi gry komputerowe, a co za tym idzie takie gry wciągają często ich „umysły” w świat wirtualnych przygód, realnej i prawdziwe grafiki.Już wkrótce multimedia będą integralną częścią internetu i tam przede wszystkim odkrywać będziemy dobra jakie oferuje nam współczesna sieć i świat.Na teraz bardzo dziękuję za przeczytanie mojego wpisu i nie pozostaje mi nic innego jak powiedzieć – cześć i trzymaj się.

Tagi: , ,Free YouTube To MP3 Converter Free YouTube To MP3 Converter to prosty program przeznaczony do pobierania filmów z Youtube i ich konwersji do formatu MP3. Aplikacja jest darmowa i prosta w obsłudze. By rozpocząć proces konwersji wystarczy znaleźć interesujący nas film, skopiować link do niego i wkleić w okienku programu. Pozostaje jeszcze tylko wybranie folderu docelowego, a także wybranie kodeka (MP3 lub WAV). Istnieje również możliwość wykorzystania serwerów proxy na etapie pobierania pliku wideo. Aplikacja posiada także opcję skanowania schowka systemowego, co sprawia, iż wychwytuje skopiowane linki bezpośrednio z niego. Możemy również zdecydować czy po zakończeniu pobierania komputer ma zostać wyłączony. Dostępna jest polska wersja programu.

Tagi: , ,Multimedia internetowe Multimedia w internecie można znaleźć na co drugiej stronie. Ponieważ każdy obrazek jest już częścią multimediów, a zwłaszcza jeśli chodzi o internet. W internecie tak to wygląda i bez wątpienia chyba nie ulegnie zmianie. Tak oczywiście jest to widziane moim okiem i nie wiem co Ty o tym powiesz, ale Ja o tym sądzę to co napisałem.Dobre portale, które oferują multimedia to takie portale, które pokazują, że tworzenie filmów i robienie ich od podstaw to przyjemność. Motywują ludzi do robienia jakichś własnych produkcji – za to mają przecież pieniądze.YouTube to jedno wielkie centrum filmowe. Kto o tym portalu nie słyszał? Ten portal w ogóle nie potrzebuje reklamy, bo każdy odwiedza go dziennie po kilkanaście razy i jest to jeszcze tak przesadnie mało.YouTube – serwis filmowy, którego właścicielem jest Google zawiera wiele materiałów filmowych, ciekawych i nowych, ekspresywnych, dynamicznych. YouTube to platforma filmowców i ludzi, którzy takowe filmy oglądają. Już wkrótce pojawi się możliwość oglądnięcia filmów kinowych z YT za darmo!

Tagi: , ,